Home Carrière mijn baas is beledigend en geeft PMDD de schuld – vraag het aan een supervisor

mijn baas is beledigend en geeft PMDD de schuld – vraag het aan een supervisor

0
mijn baas is beledigend en geeft PMDD de schuld – vraag het aan een supervisor


Ik heb een replace voor mijn baas die PMDD de schuld gaf van haar beledigende gedrag. Het eindigde op de manier waarop ik begon te vermoeden dat het zou gebeuren.

Na uw reactie zijn mijn man en ik begonnen met het overbrengen van onze kinderen naar zijn ziektekostenverzekering. Katherine’s gedrag werd steeds erger en ik begon hartkloppingen te krijgen, samen met het gewichtsverlies en de gevaarlijk hoge bloeddruk. Jouw reactie en de opmerkingen hebben mijn ogen geopend dat HR en Corprate niet echt aan een oplossing voor dit probleem werkten. Ik begon vrijwel onmiddellijk na uw bericht te solliciteren naar nieuwe banen en kreeg een paar laatste sollicitatiegesprekken, maar kreeg nooit een aanbieding.

Tegen Halloween bestond ons group uit zeven personen. Tegen Thanksgiving stopte de HR-generalist die aan onze afdeling was toegewezen, omdat Katherine’s gedrag veel erger was geworden. Ze huurden een nieuwe HR-generalist in om naar Katherine te kijken, maar hij deed niets anders dan lachen om Katherine’s uitbarstingen en de hele dag op zijn telefoon spelen. Vroeger deelden we de werkruimte met een andere afdeling, maar die werd niet lang nadat mijn vraag was geplaatst, verplaatst. Deze beweging voedde veel geruchten dat er in februari bedrijfsontslagen zouden plaatsvinden. Het gerucht was waar, maar Katherine’s laatste uitbarsting versnelde de ontslagen met een maand.

Op een ochtend, internet na de vakantie, ging Katherine zonder waarschuwing weg, terwijl ze zoals gewoonlijk met dingen gooide en schreeuwde. De enige andere senior medewerker die nog over was, zei dat ze weg moest gaan, anders zouden we de politie bellen. Dat leek een verdacht gewicht bij haar te hebben en ze vertrok zonder een piepje te geven. Als group vroegen we de nieuwe HR-generalist waarom hij niets deed en hij zei dat ‘vrouwelijke kwesties’ buiten zijn loonschaal vielen en dat ‘de dagen van de afdeling sowieso geteld waren’. Toen iedereen was afgekoeld, wat nog geen twintig minuten na het incident was, gingen we als groep naar HR.

Katherine was ons daar voor en vertelde HR een andere versie van wat er was gebeurd. Ze zei dat mijn collega haar had bedreigd omdat ze naar de voortgang van een belangrijk venture had gevraagd. HR probeerde met ons allemaal een raar soort bemiddeling te doen en we waren allemaal grotendeels sprakeloos omdat we beveiligingscamera’s in onze werkruimte hadden.

Ik had uw reactie tijdens de bemiddeling open op mijn telefoon staan ​​en gebruikte deze als gespreksonderwerp tijdens het gesprek. Katherine bleef ontkennen dat ze zich ooit onprofessioneel had gedragen en kwam er zelfs op terug door te zeggen: “Ik heb nooit iets gezegd over het hebben van een medische diagnose, laat staan ​​zoiets privés als PMDD.” Daarna werd het zinloos om door te gaan en dat wisten we allemaal, zelfs HR.

HR bedankte ons voor onze openhartigheid en stuurde ons weer aan het werk. Een uur later kregen we een e-mail van het bedrijf waarin stond dat onze afdeling gesloten was en dat we ontslagen waren. Er werd ons verteld dat we op andere afdelingen konden solliciteren als we dat wilden, maar we moesten het op een competitieve manier doen, omdat externe kandidaten en onze bedrijfstijd en rang opnieuw zouden beginnen vanaf het instapniveau, we alle opgebouwde ziekte- en vakantiedagen zouden verliezen. en onze salarissen zouden worden teruggebracht naar het instapniveau (zoals een loonsverlaging van $ 30.000 per jaar).

Het gerucht gaat dat het zogenaamd bedrijf bijna een jaar geleden stopte met het vinden van een oplossing voor Katherine’s gedrag, toen ze zich realiseerden dat ze mensen moesten ontslaan vanwege de bedrijfsfinanciën. Ze zagen het hoge personeelsverloop op onze afdeling als een kans en zeiden tegen HR dat ze moesten wachten, zodat de afdeling kon worden uitgefaseerd zodra er genoeg van ons waren vertrokken. Andere afdelingen waren al maanden bezig onze taken onder elkaar te verdelen. Het bedrijfsleven wilde dat Katherine mensen zou verdrijven, zodat ze geen ontslagvergoedingen hoefden te betalen, wat raar is omdat ze veel ontslagvergoedingen betaalden toen Katherine mensen zonder reden ontsloeg. Wat nog erger is, is dat Katherine niet werd ontslagen, maar naar een andere afdeling verhuisde, nog steeds in een managementrol. Als sociale media en LinkedIn een indicatie zijn, heeft dat ervoor gezorgd dat meer mensen zijn gestopt. Het was vrij duidelijk dat Katherine slechts een symptoom was van een slecht gezelschap in het algemeen.

Positief is dat de werkgever van mijn man blijkbaar grote stappen heeft gezet om hun gezondheidszorg te verbeteren, zodat de medische behoeften van onze kinderen nu beter gedekt zijn dan voorheen. Ik heb een carrièreswitch gemaakt en ben veel gelukkiger met het resultaat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here